SK | CZ | EN | DE | HU | PL

Destinacia: ČIERNA HORA


Tu budú informácie o Čiernej Hore, podľa toho čo dodáte. Boľo by fajn, keby mal text aspoň 15 viet. Tu budú informácie o Čiernej Hore, podľa toho čo dodáte. Boľo by fajn, keby mal text aspoň 15 viet. Tu budú informácie o Čiernej Hore, podľa toho čo dodáte. Boľo by fajn, keby mal text aspoň 15 viet. Tu budú informácie o Čiernej Hore, podľa toho čo dodáte. Boľo by fajn, keby mal text aspoň 15 viet. Tu budú informácie o Čiernej Hore, podľa toho čo dodáte. Boľo by fajn, keby mal text aspoň 15 viet. Tu budú informácie o Čiernej Hore, podľa toho čo dodáte. Boľo by fajn, keby mal text aspoň 15 viet. Tu budú informácie o Čiernej Hore, podľa toho čo dodáte. Boľo by fajn, keby mal text aspoň 15 viet. Tu budú informácie o Čiernej Hore, podľa toho čo dodáte. Boľo by fajn, keby mal text aspoň 15 viet. Tu budú informácie o Čiernej Hore, podľa toho čo dodáte. Boľo by fajn, keby mal text aspoň 15 viet. Tu budú informácie o Čiernej Hore, podľa toho čo dodáte. Boľo by fajn, keby mal text aspoň 15 viet. Tu budú informácie o Čiernej Hore, podľa toho čo dodáte. Boľo by fajn, keby mal text aspoň 15 viet. Tu budú informácie o Čiernej Hore, podľa toho čo dodáte. Boľo by fajn, keby mal text aspoň 15 viet. 


 

SUTOMORE - Vila MILAN


 6+2
osoby  3 spálne  1 kuchynský kút  1 kúpelňa  1 toaleta  1+1 prekrytá terasa a otvorená terasa

 


Domčeky sú kompletne vybavené pre pohodlnú komfortnú dovolenku. 

 

Interiér domu:  3 samostatné spálne, hala s rozkladacím gaučom, klimatizácia, sušič vlasov, trezor, chladnička s mrazničkou, zariadená kuchyňa, umývačka riadu, plynový gril, elektrická trúba, plynový sporák,TV so slovenskými programami (televízia má stojan aj na predterase, takže si ju môžete premiestňovať).Posteľné oblečenie a uteráky sú súčasťou vybavenia.

 

Prekrytá terasa: jedálenský stôl, chladnička s mrazničkou, automatický kávovar, mikrovlnná rúra, mobilná klimatizácia, veľké pohodlné sedenie pre 10 osôb. V prípade chladnejších mesiacov je k dispozícií infračervený ohrievač. 

 

Otvorená terasa:   letné sedenie s pohodlným záhradným ležadlom. Ku každému domu patria 4 lehátka. Vonkajšia sprcha s teplou vodou, ideálna keď výjdete z mora. Na vyžiadanie je možné doplniť cestovnú postieľku s prebaľovacím pultom, hraciu položku, hračky a kreslo pre dieťa do 9 kg. 

 

Komfort domčeka je hlavne v tom, že ste si pánom svojho ubytovania v čase Vašej dovolenky. Poväčšine sú v okolitých domčekoch Slováci a vládne v okolí domčekov príjemná domáca atmosféra. Môžete si zvoliť, či sa chcete opaľovať na pláži, alebo pred svojim domčekom so svojim súkromím (ocenia možno ženy, ktoré nechcú mať biele miesta po plavkách). Nezabudnuteľné momenty sú večer, keď môžete so svojimi spolubývajúcimi grilovať na terase, počúvať hudbu z neďalekého mesta, popíjať víno a počúvať šum mora.  Taktiež veľkým benefitom je práve vyžitie pre Vaše deti, kde Vy si môžete užívať spoločenské chvíle so známymi a deti sa hrajú v kempe blízko Vás. Veľa hostí využíva borovicový háj na skoré ranné prechádzky, ktoré odporúčajú práve lekári pre svoje blahodárne účinky na dýchacie cesty, zlepšenie pokožky a iné.

 Alebo zobrazenie ubytovaích zariadení môže byť na tejto stránke aj takéto, a ked kliknete na viac informácií tak sa dostanete do detailov daného ubytovania.

 


 

 

SUTOMORE:
Vila MILAN


 6+2 osoby
 3 spálne 
1 kuchynský kút
   1 kúpelňa
   1 toaleta
   1+1 prekrytá
a otvorená terasa
   
...viac informácií

 

ULCINJ:
Vila AMA

 6+2 osoby
 3 spálne 
1 kuchynský kút
   1 kúpelňa
   1 toaleta
   1+1 prekrytá 
a otvorená terasa
   
...viac informácií

BAR:
Vila BOGUMILA

 6+2 osoby
 3 spálne 
1 kuchynský kút
   1 kúpelňa
   1 toaleta
   1+1 prekrytá 
a otvorená terasa
   
...viac informácií

 

SUTOMORE:
Vila IZVOR

 6+2 osoby
 3 spálne 
1 kuchynský kút
   1 kúpelňa
   1 toaleta
   1+1 prekrytá 
a otvorená terasa
   
...viac informácií